Dolce gusto - jak na něj?

Jak na přípravu jednotlivých kávových kapslí Nescafe dolce gusto? Není to vůbec těžké. Pro začátečníky možná mohou být matoucí obrázkové návody u kávovarů, proto jsme pro vás připravili souhrn jednoduchých videí, která vám pomůžou se v přípravě jednotlivých druhů kávových kapslí správně orientovat.

Jak na přípravu jednotlivých kávových kapslí Nescafe Dolce Gusto? Není to vůbec těžké. Pro začátečníky možná mohou být matoucí obrázkové návody u kávovarů, proto jsme pro vás připravili souhrn jednoduchých videí, která vám pomůžou se v přípravě jednotlivých druhů kávových kapslí správně orientovat.

Dolce gusto - kapsle Espresso

Nejoblíbenějším nápojem z řady kávových kapslí je standardní espresso. Na jeho přípravě není nic složitého, přesvědčte se sami:
 
 
 
 
 
 
 
 

Čokoládové kapsle Dolce gusto Chococino

 Máte-li rádi kávu s příchutí, určitě nebudete dlouho váhat při výběru a zvolíte oblíbené kávové kapsle s příchutí Chococino. V tomto případě už je příprava o něco složitější -  nejprve je třeba použít hnědou kapsli a následně pro přípravu stejného nápoje i kapsli s bílým obalem, viz video:

 

 

Čokoládové kapsle Dolce gusto Chococino najdete v akční nabáídce za 98 Kč.

 

Dolce gusto Mocha 

Rovněž příprava kávy Mocha vyžaduje použití dvou různých kapslí. Z první získáte kávu, ta druhá pak dodá nápoji mléčný základ. Díky tomu je pak káva jemná a kávovar snadno našlehá i pěnu. 

 

 

Oblíbené kapsle Dolce gusto Mocha s příchutí mléčné čokolády.