Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Sodastream

Kupujete si balenou vodu? Limonády v pet lahvích? Taháte se s těžkým nákupem, zejména s balenými nápoji? SodaStream je módní, zábavný, elegantní a hlavně snadný způsob výroby sycených nápojů přímo v domácím prostředí. . Pouhým stisknutím tlačítka si sami určíte, jak perlivý nápoj budete mít. Tedy přesně tak, jak jej máte nejraději.

TOP Nejprodávanější

Sodastream
Cena:
Zboží označené jako

1 | 2 | 3Další

SodaStream

Revoluční přístroj SodaStream je skvělým doplňkem interiérů a jeho praktické využití dokonale plní funkci pitného režimu celé Vaší rodiny bez tahání zbytečně těžkých a životní prostředí zatěžujících pet lahví s balenou vodou. Když kupujeme SodaStream, rozhoduje srdce a vášeň pro perlivé osvěžení, ne chladná hlava. Ale přesto, vybrali jsme pro vás seznam nesporných výhod, co zařízení SodaStream přináší:

SodaStream - pohodlí i zodpovědný přístup:

Jednoduchý, přímo geniální, a přitom tak nenáročný – SodaStream neprodukuje žádné odpady a nespotřebovává energii. Pomozte omezit haldy PET lahví, které po nás zůstávají na skládkách, energii potřebnou na jejich výrobu a plnění a naftu spálenou při jejich nákladné dopravě z místa na místo! U přístroje SodaStream kupujete jen sirupy - a jedna lahvička vystačí na dlouhou dobu.

SodaStream sirupy

Čím se naše sirupy liší od těch, které běžně znáte z regálů v obchodech? Ty naše obsahují koncentrované příchutě namíchané přímo pro použití s perlivou vodou. Ta se ve spojení se sirupem chová chuťově jinak, než běžná voda neperlivá. Poměr ředění 1:23 (500 ml sirupu --> 12 litrů perlivého nápoje)

SodaStream – každému podle chuti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořte si osvěžující dávku bublinek přesně tak, jak ji máte nejraději: více bublin, méně bublin, sladší, nebo více zředěnou – každý si může vyrobit pití na míru – během chvilky! Máte rádi kombinace chutí a experiment? Smíchejte dva sirupy SodaStream dohromady a objevte nové možnosti! K tomu v naší nabídce naleznetet dostatečné množství příchutí pro nekonečné kombinace chutí!

SodaStream a rodina:

Systém tvorby nápojů SodaStream je jednoduchý, až zábavně snadný. Výrobu limonády zvládnou i dětiVaše děti ho budou milovat!

SodaStream šetří peněženku:

V porovnání s cenou balené vody a nápojů SodaStream dlouhodobě šetří peníze.