Filtrovat dle
Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Čokolády Toblerone

TOP Nejprodávanější

Čokolády Toblerone
Cena:
Zboží označené jako
Filtrovat dle

1

Křupavé kousky medovo-mandlového nugátu – to je Toblerone

Čokoláda Toblerone je jediná svého druhu. Díky nezaměnitelnému tvaru (tyčinka s trojúhelníkovými průřezy) ji rozeznáte i se zavázanýma očima. Tento tvar byl geniálně vymyšlen tak, aby se daly jednotlivé kousky krásně odlamovat. Kdyby se stalo nemožné a podle hmatu byste čokoládu Toblerone nepoznali, po jejím ochutnání si budete jisti. Díky drobným křupavým kouskům medovo-mandlového nugátu, který je skrytý uvnitř Toblerone, se nemůžete splést.
 

Čokoláda Toblerone je symbolem Švýcarska

Čokoláda Toblerone se zrodila roku 1908 v Bernu ve Švýcarsku. Její název vznikl spojením jména Theodora Toblera, který ji vymyslel, a italského výrazu torrone (turecký med). Ve svých 24 letech se Tobler inspiroval vrcholky Alp a čokoláda Toblerone se tak stala jedinečným symbolem Švýcarska. Navíc jako jediná tradiční švýcarská čokoláda se vyrábí ve své domovině – ve Švýcarsku.
 

Čokoláda Toblerone – varianty a příchutě

Od dob, kdy čokoláda Toblerone vznikla, uběhlo již mnoho let a nyní je nabízena i v jiných variantách a příchutích, než je ta základní medovo-nugátová. Vyberte si v naší nabídce Toblerone hořkou, mléčnou nebo s rozinkami. Jestli si přejete něco trošku jiného, jistě vás bude zajímat čokoláda Toblerone One by one nebo Toblerone Mini Mix.
 
Složení čokolády je následující: cukr,kakaová hmota, mléko plnotučné sušené, kakaové máslo, med - 3,0%, mléčný tuk, mandle - 1,6%, ztužený rostlinný tuk, 0 E322 - Lecitinym, vaječný bílek a vanilin.