Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Kávové kapsle Dolce Gusto

Z nabídky vybíráme
Cena:
Zboží označené jako

1 | 2 | 3 | 4Další

Kapsle Dolce Gusto, které si zamilujete

Dolce Gusto - pokud nesnesete kompromis a vyžadujete tu nejlepší a nejčistější chuť pravé kávy Arabica, nemůžete zvolit jinak. V pohodlí domova nebo kanceláře připravíte kávu, která snese nejpřísnější kritéria kvality. Dolce Gusto je přístoj a kolekce kávových kapslí, která dala celé metodě přípravy jméno. Dolce Gusto, to je ve světě milovníků pravé kávy fenomén.

Nabízíme kávové kapsle z širokého sortimentu Nescafé Dolce Gusto, stejně jako Dolce Gusto kávovary pro jejich přípravu. Je libo Café Lungo, Espresso, Cappuccino či snad kávu bez kofeinu? Dolce Gusto v italštině znamená něco jako Lahodná Chuť, těžko bychom našli lepší název celé produktové řady, Dolce Gusto lahodně chutná.

Dolce Gusto - inovativní systém vaření kávy

Systém kapslí NESCAFÉ Dolce Gusto je navržen tak, aby byl každý šálek kávy, jenž si připravíte, čerstvý a obsahoval pouze tu nejlepší praženou mletou kávu Arabica. V nabídce je široká nabídka příchutí - Dolce Gusto uspokojí úplně každého. Kapsle Dolce Gusto vynikají zejména velice jednoduchou a čistou přípravou. Prostě vložíte kapsli do přístroje dolce Gusto, zmáčkente tlačítko a je to. Díky unikátnímu systému zahřívání vody průtokem není potřeba pro lahodnou kávu Dolce Gusto vodu předehřívat, dokonce tím odpadá i řada problémů s vodním kamenem.

Co vše Dolce Gusto nabízí?

Ne pokaždé máme chuť na silnou malou italskou kávu, které jsme si navykli nesprávně říkat Piccolo. Evropská kultura pití kávy zahrnuje i velké šálky s mlékem, takzvané snídaňové, a spoustu dalších variací na čistou kávu Arabica. Nově tak vychutnáte kávu Dolce Gusto například v příchutích Buondi, která české milovníky kávy zaujme příměsí Robusty a chutí, na kterou jsme nejdéle zvyklí - bohatě hořkou a plnou.

Je libo lahodnou kávu bez kofeinu? Dříve otázka kompromisu chutí, ale dnes ne, Dolce Gusto Caffé Lungo bez kofeinu je kávou pro kažý den. 

Kapsle Dolce Gusto vždy nejlevněji

Podívejte se na naše ceny kávových kapslí Dolce Gusto v akci. Jsou vytrvale nízké a připravené na míru zákazníkům, kteří přesně ví, co chtějí. Chtějí voňavou kávu Dolce Gusto.