ePlatba

Platební brána

 

Zajišťujeme on-line platby na internetu v reálném čase. Díky platební bráně na webu mohou Vaši zákazníci komfortně zaplatit za zboží či služby. Informaci o platbě máte praktick okamžitě a zboží můžete expedovat. Platba předem zároveň eliminuje riziko nevyzvednutí zásilky, což sníží náklady na dopravu. Vyšší komfort platby na internetu přináší více spokojených zákazníků.

 

Banky a platební metody:

Jak funguje on-line bankovní převod?

Zákazník po dokončení výběru zboží v e-shopu obchodníka zvolí jako platební metodu Expresní bankovní převod, vybere svou banku, při vstupu do elektronického bankovnictví uvidí již vyplněný příkaz k úhradě, pouze odsouhlasí částkua zaplatí.

Jak je zajištěna platba kartou na internetu?

Platbu kartou na internetu zajišťujeme ve spolupráci s místní bankou. Všechny citlivé údaje jako je číslo karty nebo CVV uživatel vkládá do 3D Secure prostředí spolupracující banky.

Elektronická složenka

Řešení kombinuje platební bránu s e-mailem. Zákazník (plátce služby nebo zboží) obdrží e-mail s individuálním platebním odkazem. Po prokliku se mu otevře platební brána s již předvyplněnými údaji o platbě. Následuje platba v prostředí platební brány jak je popsána výše.

Řešení je vhodné například:
- Jako náhrada poštovních složenek
- Upomínky plateb
- Pro e-shopy, které negarantují zboží na skladě a vyžadují platbu potom, co zbožím skutečně disponují.

Vyzkoušejte si DEMO verzi Platební brána ComGate.

 
 

Hlavní je bezpečnost a spolehlivost

Jsme transparentní. Platby převádíme na účet obchodníka automaticky na denní bázi čímž zvyšujeme jeho cash flow. Současně s převodem peněz zasíláme elektronický přehled jednotlivých transakcí. Formát elektronického přehledu přizpůsobíme potřebám zadavatele tak, aby měl možnost tyto údaje snadno spárovat s účetnictvím.

Služby poskytujeme na základě oprávnění od České národní banky

Osvědčení ČNB - Poskytovatel platebních služeb
Osvědčení ČNB - Vázaný pojišťovací zprostředkovatel