Tipy na velikonoční sladkosti pro koledníky

Blíží se Velikonoce a s tím i čas se zamyslet nad tím, čím obdarujete koledníky. Sestavili jsme pro vás několik zajímavých tipů na neodolatelné sladkosti na Velikonoce.

Čokoládou chybu neuděláte

Z aktuálních průzkumů vyplynulo, že Češi milují čokoládu. Až polovina dotázaných respondentů potvrdila, že si čokoládu dopřejí i více krát za týden. Velké rozdíly kupodivu nebyly mezi dospělými a dětmi - intenzita konzumace čokolády zůstala stejná. Lišily se jen druhy pojídané čokolády. Dospělí více dbali na složení a obsah kakaa v čokoládě, děti se ve většině případů orientovali dle barevnosti na obalu a samozřejmě i chuti. Je pochopitelné, že děti dali přednost čokoládám s vyšším obsahem cukru, zatímco dospělý preferovali spíše prémiové typy čokolády. A jaké čokolády bychom doporučili vám?

 

A) Čokoládové figurky nejen pro děti

Při výběru čokolády pro děti neuděláte chybu s čokoládovými figurkami ve tradičním pojetí kuřátek, oveček, zajíčků, motýlků, vajíček a dalších figurek, co navodí ty správné Velikonoce. Kromě líbivého vzhledu, který běžně v českých obchodech nenajdete (dovážíme speciální edice z Německa, Rakouska a Francie), v našem e-shopu zakoupíte figurky ze skutečné čokolády bez sladidel, které přidají pouze prázdné kalorie. Získáte skutečnou a vyváženou chuť čokolády.

B) Tabulky kvalitní čokolády potěší dospělé

Pro dospělé koledníky bychom doporučili čokolády Lindt z kolekce Lindt Excellence. Ta přináší 70 % tmavou vyváženou čokoládu s delikátní vůní a lahodnou chutí. V chuti můžete cítit jemné, ovocité a květinové podtóny s hořkosladkou chutí. Garantujeme vám, že jednou ochutnáte a nebudete chtít jinou.

Čokolády Lind máme nyní v akci s 30% slevou oproti běžným cenám v obchodech.

 

C) Pralinky pro labužníky

Pro opravdové fajnšmekry doporučujeme pralinky, u kterých si kromě samotné chuti čokolády můžete vychutnat i náplň v příchuti višně, vanilky, Pralinky jsou zabaleny v dárkovém balení, které obsahuje zpravidla 15 a více kousků lahodné čokolády.

D) Speciální edice velikonočních pochutin

Pokud chcete koledníky opravdu překvapit, můžete jim naservírovat mini vajíčka plněná krémem s příchutí kousků oblíbených sušenek a oplatků, jako například Oreo, Milka keks, Manner či lentilek.

E) Gumový medvídci

Pro případ, že by některý z koledníků neměl rád čokoládu, doporučujeme zakoupit gumové medvídky, které nabízí nejen ovocné příchutě. Navíc obsahují důležité vitamíny, které prospívají vašemu tělu.

 

Máme pro vás další tipy

Podívejte se do oddělení Velikonoční sladkosti a získejte další inspiraci ještě dnes!