Registrace

Tlapková patrola adventní kalendář 75g

Tlapková patrola adventní kalendář 75g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 02291
99 Kč 88,40 Kč bez DPH Měrná cena: 132 Kč / 100 g
Tlapková patrola adventní kalendář 75g

Tlapková patrola adventní kalendář 75g

Čtyřnozí pomocníci přicházejí na pomoc v zimním oblečení. Skvělý adventní kalendář Paw Patrol 'Merry Christmas' je 
společníkem v čase Vánoc, bez kterého by neměl chybět žádný dětský pokoj. Za 24 okénky se skrývá jemná mléčná
čokoláda, která našim nejmenším báječně zkrátí čas do Vánoc.
Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVÁTKA, 
emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY. Může obsahovat stopy ořechů.

Výživové údaje

Výživové hodnoty na 100ml:
Energetická hodnota 2224 kj / 531 kcal
Tuky 30 g
z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 58 g
z toho cukry 57 g
Bílkoviny 6,3 g
Sůl 0,22 g

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní kalendáře
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 4006613002291

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

alpia party crunch 130g no1 1353(1)
Novinka
88,40 Kč bez DPH
99 Kč
Kód: 62954
21247 1 figaro mikulas na sanich 85g
52,70 Kč bez DPH
59 Kč

Figaro mikuláš na...

Kód: 41552
21265 1 figaro tucnak 75g
52,70 Kč bez DPH
59 Kč

Figaro Tučňák 75g

Kód: 41705
71esZpyPo6L. AC SL1280
ADVENTNÍ KALENDÁŘ Haribo 300g
Momentálně nedostupné
320,50 Kč bez DPH
359 Kč
Měrná cena: 1 196,67 Kč / 1 kg

návrat do dětských let

Kód: 49439
friedel fondant sterne 150g no1 2834
58 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 100 g

Friedel Fondánové...

Kód: 505052
Adventskalener Gaef´s 2
Doprava zdarma
495 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena: 1 198 Kč / 1 l

Gräf’s Adventní...

Kód: 013504
chup
311,60 Kč bez DPH
349 Kč
Kód: 34014
prinzen rolle cremys pumpkin spice 172g no1 2222
Novinka
79,50 Kč bez DPH
89 Kč

Pečivo plněné krémem...

Kód: 19440