Registrace

Super Mario Bros. Adventní kalendář 75g

Super Mario Bros. Adventní kalendář 75g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 002192
99 Kč 88,40 Kč bez DPH Měrná cena: 132 Kč / 100 g
Super Mario Bros. Adventní kalendář 75g

Super Mario Bros. Adventní kalendář 75g

"To jsem já - Mario!" S adventním kalendářem Super Mario mohou skuteční fanoušci Nintenda prožít vánoční období vkusně, 
protože oblíbený instalatér představuje za 24 dveřmi lahodné figurky vyrobené z té nejlepší mléčné čokolády. Důmyslný motiv
Maria a jeho přátel upoutá pozornost v každé místnosti.

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVÁTKA, 
emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY. Může obsahovat stopy ořechů.

Výživové údaje

Výživové hodnoty na 100ml:
Energetická hodnota 2224 kj / 531 kcal
Tuky 30 g
z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 58 g
z toho cukry 57 g
Bílkoviny 6,3 g
Sůl 0,22 g

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní kalendáře
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 4006613002192

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

marz
88,40 Kč bez DPH
99 Kč
Kód: 86053
milka feine kugeln noisette 90g no1 5042
88,40 Kč bez DPH
99 Kč
Kód: 806513
churoo
Schogetten à la Churros 100g
Momentálně nedostupné
61,60 Kč bez DPH
69 Kč
Kód: 03738
cz pim 422740001001 00
52,70 Kč bez DPH
59 Kč

Teddy mléčný 75g

Kód: 41361
Haribo Mint
Haribo Schoko-Minz Traum 300g
Momentálně nedostupné
75,90 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 28,33 Kč / 100 g
Kód: 17551
vyr 13885 IMG 0670
102,70 Kč bez DPH
115 Kč
Měrná cena: 94,26 Kč / 100 g

Kinder Mini Friends...

Kód: 409534
riegelein weihnachts eiskonfekt 250g no1 5531
111,60 Kč bez DPH
125 Kč
Kód: 79020
friedel fondant sterne 150g no1 2834
58 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 100 g

Friedel Fondánové...

Kód: 505052