Registrace

Sexy vánoční adventní kalendář lékaři 75g

Značka: WAWI-Euro GmbH

Sexy vánoční adventní kalendář lékaři 75g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 16790
120 Kč 107,10 Kč bez DPH Měrná cena: 160 Kč / 100 g
Sexy vánoční adventní kalendář lékaři 75g
Značka: WAWI-Euro GmbH

Sexy vánoční adventní kalendář lékaři 75g

Kalendář k jídlu! Se Sexy vánočním adventním kalendářem Doctors se splní horké vánoční sny. Na kalendáři můžete vidět 
motiv se 3 spoře oděnými doktory. Díky tomu je otevírání dveří každý den skutečným vrcholem.
24 figurek z mléčné čokolády čeká jen na zhltnutí.
Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVÁTKA, 
emulgátory (SÓJOVÝ LECIHTIN, E476), přírodní aroma. Výrobek může obsahovat stopy ořechů.

Výživové údaje

Výživové hodnoty na 100g:
Energetická hodnota 2259 kj / 540 kcal
Tuky 30 g
z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 62 g
z toho cukry 61 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0,19 g

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní kalendáře
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 4006814016790

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Vánoční koule z bílé čokolády Milka 81 g
88,40 Kč bez DPH
99 Kč
Kód: 46224
friedel gelee spezialitaeten baumbehang 150g no1 4010
58 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 100 g

Friedel Želé ozdoby...

Kód: 864104
21247 1 figaro mikulas na sanich 85g
52,70 Kč bez DPH
59 Kč

Figaro mikuláš na...

Kód: 41552
prinzen rolle cremys pumpkin spice 172g no1 2222
Novinka
79,50 Kč bez DPH
89 Kč

Pečivo plněné krémem...

Kód: 19440
Haribo Mint
Haribo Schoko-Minz Traum 300g
Momentálně nedostupné
75,90 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 28,33 Kč / 100 g
Kód: 17551
chup
311,60 Kč bez DPH
349 Kč
Kód: 34014
Merry Christmas
79,50 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
Kód: 805138
milka feine kugeln noisette 90g no1 5042
88,40 Kč bez DPH
99 Kč
Kód: 806513