Registrace

Peppa Pig Adventní kalendář 75g

Peppa Pig Adventní kalendář 75g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 002185
99 Kč 88,40 Kč bez DPH Měrná cena: 132 Kč / 100 g
Peppa Pig Adventní kalendář 75g

Peppa Pig Adventní kalendář 75g

Veselá prasátka! Vtipný adventní kalendář Peppa Pig je absolutním hitem pro všechny fanoušky Peppa Pig. 
Za 24 okny se každý den skrývá lahodný kousek mléčné čokolády pro velké i malé průzkumníky.
Sladký motiv je v dětském pokoji pěkným poutačem.

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVÁTKA, 
emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY. Může obsahovat stopy ořechů.

Výživové údaje

Výživové hodnoty na 100ml:
Energetická hodnota 2224 kj / 531 kcal
Tuky 30 g
z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 58 g
z toho cukry 57 g
Bílkoviny 6,3 g
Sůl 0,22 g
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní kalendáře
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 4006613002185

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

ritter sport weihnachtstanne 115g no1 1058
156,30 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 152,17 Kč / 100 g

Ritter sport...

Kód: 07301
vyr 13885 IMG 0670
102,70 Kč bez DPH
115 Kč
Měrná cena: 94,26 Kč / 100 g

Kinder Mini Friends...

Kód: 409534
Haribo Mint
Haribo Schoko-Minz Traum 300g
Momentálně nedostupné
75,90 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 28,33 Kč / 100 g
Kód: 17551
churoo
Schogetten à la Churros 100g
Momentálně nedostupné
61,60 Kč bez DPH
69 Kč
Kód: 03738
rexim wine gums 350g no1 3819
Novinka
111,60 Kč bez DPH
125 Kč
Kód: 17407
kinder mini friends caramel 122 g 1343551 cs
102,70 Kč bez DPH
115 Kč
Měrná cena: 0,94 Kč / 1 g

Mini Friends Caramel,...

Kód: 27262
chup
311,60 Kč bez DPH
349 Kč
Kód: 34014
milka
88,40 Kč bez DPH
99 Kč
Kód: 585981