Filtrovat dle
Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Čokolády Merci

Čokolády Merci
Cena:
Zboží označené jako
Filtrovat dle

1

Čokoládu Merci milují lidé po celém světě

Kdo by neznal čokoládu Merci? Merci je tu pro vás, abyste kdykoliv vyjádřili svoje děkuji těm, které máte nejradši. Udělejte jim radost hned několika způsoby. Vašim milovaným ukažte, že na ně myslíte a chcete pro ně jen to nejlepší. Vyberte pro ně právě Merci čokoládu, která je balena v luxusních obalech, čímž zaručuje vyjímečný pocit obdarovaných. Poděkujete vašim nejbližším originálně a s láskou, aniž byste vyslovili jediné slovo. A nakonec, až si vychutnají ten prvotní pocit štěstí, potěšíte i jejich chuťové buňky, protože není nic lepšího než lahodná čokoláda, která zpočátku křupe, a pak se pomalu rozpouští v ústech. Dokonalou chuť Merci čokolády zaručuje výroba z kvalitních kakaových bobů.
 

Čokoláda Merci - produkty

Mercí čokoláda se poprvé zrodila v Německu roku 1965. Dnes patří pod společnost Storck, která je světoznámým výrobcem cukrovinek a může být zařazena mezi prémiové a nejkvalitnější značky čokolád na trhu. Jedinečná chuť, kvalita použitých ingrediencí a exkluzivní balení jednotlivých čokolád podtrhují vyjímečnost čokolády Merci. Produkty spadající pod Merci jsou Merci Petits, Merci Finest Selection a Merci Tabulkové čokolády.
 

Žhavá novinka od Merci

Žhavou novinkou tabulkových čokolád jsou Mercí mléčka čokoláda s nugátovou náplní a Merci prémiový marcipán v hořké čokoládě. I ty samozřejmě naleznete v naší nabídce. Upřednostňujete-li klasiku vyberte si Merci 72% hořkou čokoládu nebo čokoládu mléčnou. Když budete chtít změnu, vychutnejte si čokoládu Merci s příchutí kávy nebo mandlí. Nezapomeňte, čokoláda zlepšuje náladu a i pošmourný den udělá o trošku krásnější – především pokud je dárkem přímo od srdce.