Adventní kalendář Sexy Xmass řemeslníci 75g
Adventní kalendář Sexy řemeslníci 75g
Adventní kalendář Sexy řemeslníci 75g
Adventní kalendář s mléčnou čokoládou s obrázkem pěkných mužů. Potěšte dámy!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adventní kalendáře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Mini Friends Caramel, 122 g
Skladem
102,70 Kč bez DPH
115 Kč
Měrná cena:
0,94 Kč / 1 g
Mini Friends Caramel,...
Podobné produkty
Haribo Schoko-Minz Traum 300g
Momentálně nedostupné
75,90 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena:
28,33 Kč / 100 g
Ritter sport stromeček 115g
Skladem
156,30 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena:
152,17 Kč / 100 g
Ritter sport...
