Adventní kalendář Sexy muži v kožených kalhotách 75g
Sexy vánoční adventní kalendář Lederhosen přináší horké očekávání do chladného období. S poutavým motivem a okouzlujícími
modeli v tradičních krojích je tento kalendář skutečným poutačem pro každého, kdo si chce užít advent s mrknutím oka.
Za 24 dvířky se ukrývají malá čokoládová překvapení z jemné mléčné čokolády, která zpříjemní každodenní čekání.
Vtipný design zaručeně rozehraje pozornost a dodá každé vánoční dekoraci nádech zábavy. Ideální jako vtipný dárek nebo malá
upomínka pro přátele se smyslem pro humor. Adventní kalendář, který vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.
Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka, emulgátory (sójový lecitin, E476),
přírodní aroma. Výrobek může obsahovat stopy ořechů.
Informace o alergenech:
Obsahuje: Sóju a sójové výrobky, mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy)
Výživové hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 2259 kJ / 545 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18 g |
| Sacharidy | 62 g |
| z toho cukry | 61 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,08 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adventní kalendáře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4006814016868 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Haribo Vánoční mini MIX 250g (24 sáčků)
Momentálně nedostupné
79,50 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena:
35,60 Kč / 100 g
Ritter sport stromeček 115g
Skladem
156,30 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena:
152,17 Kč / 100 g
Ritter sport...
Podobné produkty
Mini Friends Caramel, 122 g
Skladem
102,70 Kč bez DPH
115 Kč
Měrná cena:
0,94 Kč / 1 g
Mini Friends Caramel,...
Friedel Fondánové hvězdy 150g
Skladem
58 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
43,33 Kč / 100 g
Friedel Fondánové...
