Adventní kalendář Mimoni 75g
Nenapravitelný kalendář. S adventním kalendářem Despicable Me bude vánoční období vzrušující a sladké,
protože 24 dvířek obsahuje tu nejjemnější mléčnou čokoládu ve formě kousnutí. Vtipný motiv svým kouzlem potěší
nejen opravdové fanoušky Minion, ale přitáhne i opravdové vánoční groše zpoza pece.
Upozorňujeme, že motiv nelze vybrat, odesíláme náhodně.
Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVÁTKA,
emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY. Může obsahovat stopy ořechů.
Nutriční hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 2 224 kJ / 531 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19 g |
| Sacharidy | 58 g |
| z toho cukry | 57 g |
| Bílkoviny | 6,3 g |
| Sůl | 0,22 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adventní kalendáře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4006613002079 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Ritter sport stromeček 115g
Skladem
156,30 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena:
152,17 Kč / 100 g
Ritter sport...
Haribo Schoko-Minz Traum 300g
Momentálně nedostupné
75,90 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena:
28,33 Kč / 100 g
Podobné produkty
Friedel Fondánové hvězdy 150g
Skladem
58 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
43,33 Kč / 100 g
Friedel Fondánové...
Mini Friends Caramel, 122 g
Skladem
102,70 Kč bez DPH
115 Kč
Měrná cena:
0,94 Kč / 1 g
Mini Friends Caramel,...
