Filtrovat dle
Výrobce
Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

DOLCE GUSTO kávovary

Kromě kávovarů Dolce Gusto jsme si připravili i širokou nabídku kapslí.

TOP Nejprodávanější

DOLCE GUSTO kávovary
Cena:
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Výrobce

1

Kávovar na kapsle Dolce Gusto - špička v přípravě kávy

Varování: pokud máte tendenci podléhat chuti, kávovar Dolce Gusto Piccolo Vám může být osudný.

Dolce Gusto Piccolo - magie chuti

Tak malý a tak šikovný, řekli byste. Ale to je jen na první pohled, protože na druhý se už zamilujete... a pokud kávu Dolce Gusto dokonce ochutnáte, ocitnete se zcela pod kontrolou Vašich smyslů, zejména chuti a čichu. Kávovary Dolce Gusto Piccolo byly vytvořeny pro opravdu silný zážitek a tak se připravte, že můžete zažít něco nečekaného.

Dolce Gusto Piccolo - brilantní káva z jediné kapsle

Profesionální káva bez zbytečného povyku - vše co potřebujete, je přístroj Dolce Gusto Piccolo a kávovou kapsli. Tak jednoduché to ještě nebylo. Kávovar Dolce Gustro Piccolo díky svým miniaturním rozměrům skvěle využijete doslova kdekoliv - v malé kuchyňce, na studentské koleji či v kanceláři. Dolce Gusto Piccolo je tak úsporný, že sotva uvěříte, co je v něm síly.

Kávovar Dolce Gusto Piccolo = 15 barů

Jak za večer navštívit 15 barů a zůstat při tom v pohodlí domova? Buďte v klidu, 15 barů je tlak páry, který kávovar Dolce Gusto Piccolo používá k vykouzlení exkluzivní kávy do Vašeho šálku - stejný tlak, jako používají rozměrné profesionální přístroje. Díky technilogii Thermoblock kávovar na kapsle Dolce Gusto Piccolo z Vás během chvilky udělá profesionálního kavárníka. Buongiorno!