Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Zahradní nábytek

Odolný a stylový náhradní nábytek

Zahradní nábytek z ratanuje velice oblíbeným doplňkem pro dvorek či zahradu. Díky umělému ratanu nábytek hodně vydrží a snadno se omývá a uchovává. Umělý ratanový nábytek je tak nejvhodnějším pro vaši zahrádku. V nabídce je ratanová sedací souprava nebo jen samotné ratanové křeslo a stolek. Ratanový zahradní set  je ideální, pokud chcete pořádat větší oslavy a nechcete se o zahradní nábytek příliš starat.

Oproti umělému ratanovému nábytku je tu pro náročné i dřevěný zahradní nábytek. Zahradní set zahruje zahradní stoly a židle, případně je možno pořídit zahradní stůl zvlášť. V nabídce máme také dřevěné lavičky a dřevěné lehátko pro opaklování během slunných letních dní. Pro nečekané hosty přijde vhod i dřevěná skládací židle, která je snadno uschovatelná i v menších prostorách. Dřevěný zahradní nábytek je ovšem nutné chránit před deštěm - vhodným lakováním, anebo raději překrytím plachtou. 

Ratanový nábytek je rovněž vhodný na balkon nebo menší zahrádku, jelikož je i nenáročný na uskladnění a díky nízké váze se snadno přenáší. Ratanové křeslo lze snadno uschovat ve sklepě přes zimu.