Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Zahradní bazény

Nafukovací bazény

Bazén nafukovací je snem většiny z nás už odmalička, samozřejmě kromě těch, co mají z vody hrůzu. Není tomu ani tak dávno, co jsme záviděli těm, kteří měli dost peněz a zahradní bazén pořídili - nebylo to ani levné, ani jednoduché. Uplynulo pár let a situace se změnila, dnes to jde levně a jednoduše je - nafukovací bazény od malých velikostí až po dospělé, ve kterých se pohodlně natáhnete, se na trhu nabízí nepřeberné množství. Nafukovací bazény nabízíme i my a jsme si jistí, že náš průřez tím, co trh nabízí, a citlivě nastavené ceny, u Vás budou bodovat. V naší nabídce najdete hned několik druhů bazénů - bazének se stříškou, , bazény a skluzavky nafukovací, bazén se skluzavkou aj. Dětské nafukovací bazény z naší nabídky již přináší pohodu a letní lenošení slušnému zástupu našich zákazníků, nechte se tedy nalákat i Vy! 

Zahradní bazény

Kategorie Zahradní bazény zahrnuje všechny nafukovací, plastové a přenosné radovánky na nejteplejší období v roce. Mezi zahradní bazény potom spadají i všechny možné kovové konstrukce a nadzební bazény, kde se nafukuje pouze horní límec. Stále klesající cena dělá nafukovací zahradní bazén dostupnou a všeobecně rozšířenou zábavou pro každý dvorek nebo zahradu. Není na co čekat, šikovný dětský bazén či bazének na zahrádku si můžete objednat hned teď.

Dětský bazén

Nejčastěji nakupovaným je dětský bazén - pořízení takového působí radost dětem a tím i celé rodině. V naší nabídce naleznete dětské bazény levně - a k tomu máte na výběr hned několik druhů. Naše nabídka je široká -  nafukovací skluzavka, bazének se stříškou, dětský bazén se skluzavkou. Nechte si Vaše děti bezstarostně užít léta s nafukovacím bazénem u Vás na zahradě.