Filtrovat dle
Výrobce
Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Nafukovací čluny

TOP Nejprodávanější

Nafukovací čluny
Cena:
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Výrobce

1

Nafukovací člun

K letnímu období patří i nafukovací čluny. V naší nabídce naleznete hned několik typů člunů, a to jak nafukovací člun sám o sobě, tak i set s příslušenstvím potřebným k pádlování. U nás najdete průřez napříč celou škálou těchto člunů - od jednoduchých pro jednu osobu až po nafukovací člun vybavený sedátky po obou stranách, případně v řadě za sebou. Naše zboží je určeno jak pro malé plavce k hraní v bazénech a rybnících, tak i pro dospělé, jejichž hobby je řeka a nafukovací člun použijí k plavení z jednoho místa na druhé.

 

Nafukovací kajak

Pro větší fanoušky plavení nabízíme i nafukovací kajak, kterým se můžete jednoduše plavit řekami i úzkými místy a spatřit tak krásné krajiny z jiné prespektivy. V tomto oddělení naleznete jak jednomístný, tak i dvoumístný nafukovací kajak. Díky tomu můžete plout společně i ve větších skupinách. 

Intex čluny

Převážnou část naší nabídky představují nafukovací čluny Intex, které se řadí ke kategorii kvalitnějšího vybavení. Intex čluny jsou velice oblíbené a často vyhledávané, proto je nabízíme levně.