Filtrovat dle
Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Grilování

TOP Nejprodávanější

Z nabídky vybíráme
Cena:
Zboží označené jako
Filtrovat dle

1

S příchodem léta přichází nutnost vybrat správné vybavení pro dny strávené na zahrádce. Součástí těchto dní je i zahradní gril k přípravě lahodných pokrmů. Grilování na zahradě je příjemné, pokud si můžete pohodlně sednout na zahradní houpačky a v klidu nechat mužskou polovičku opěkat maso.

Nejčastějším venkovním grilem jsou grily na dřevěné uhlí. Je velký a lze na něj pohodlně umíéstit větší množství masa pro celou rodinu i široké příbuzenstvo. Zahradní grily na dřevěné uhlí jsou proto oblíbené pro zahrádkáře a chalupáře, kteří se o víkendu sjíždějí a hodují s rodinou.

Alternativou jsou i plynové grily, které jsou snadnější na ovládání, jelikož nemusíte oheň zdlouhavě připravovat. Ke grilu jednoduše připojíte plynovou bombu a maso i zelenina jsou rychle hotové. Nevýhodou je nutnost obnovování zásobníku plynu pro plynový gril.

Naprosto nejpohodlnějším způsobem je zapojení grilu do zásuvky. Elektrický gril je velice jednoduchý na ovládání a samozřejmě i přípravu pokrmů. Díky tomu, že z něj nejde kouř, jej lze bezpečně používat i v domácnostech za nepříznivého zimního počasí. Snadná je i údržba, kontaktní grily jsou menší než grily plynové nebo grily na dřevěné uhlí.

Kontaktní gril

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní gril je v podstatě synonymem pro elektrický gril. Jde o to, že kontaktní grily mají nepřilnavý povrch a maso se tak krásně a bez problémů ugriluje.