Zajímavosti
Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 1500 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Top 5 nejlepších kávových kapslí

Kávové kapsle můžete vybírat podle testů různých spotřebitelských organizací či recenzí nezávislých magazínů. Kromě testů je možné roztoky vybírat dle žebříčků prodeje. Ty naleznete i v našem internetovém obchodě. Tento žebříček jsme však sestavili jinak. Vycházeli jsme z dat zbožového vyhledávače Heureka.cz.

Naši zákazníci se nás často ptají, jaké mají zvolit kávové kapsle. Odpovídáme jim, že záleží na přístroji, který vlastní a na jejich chutích. Každý kávový pijan má jiné chutě a návyky pití kávy. Někdo dává přednost silné kávě do malého hrníčku, jiný potřebuje k snídani na probuzení čtvrt litru.

 

Tip k dalšímu čtení:


 

Kávové kapsle můžete vybírat podle testů různých spotřebitelských organizací či recenzí nezávislých magazínů. Kromě testů je možné roztoky vybírat dle žebříčků prodeje. Ty naleznete i v našem internetovém obchodě. Tento žebříček jsme však sestavili jinak. Vycházeli jsme z dat zbožového vyhledávače Heureka.cz. Ta sbírá data o prodejích tisíců internetových obchodů a zákazníci zde mohou jednotlivé produkty hodnotit. Podívejte se na aktuální TOP 5 nejlepších kávových kapslí.

 

Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiatto 16 ks

Kapsle NESCAFÉ LATTÉ MACCHIATTO 16 ks k Dolce Gusto™ - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.Káva ve své nejlákavější podobě je skutečnou pastvou pro oči. Latte Macchiatto znamená v překladu mléko, které je obarveno malým množstvím silné kávy. Předností kávy je vytvoření nápadných vrstev. Tato káva je již mírně slazená.

 

O kapslích zákazníci na Heurece napsali:

Tento produkt znám již delší dobu a plně mi vyhovuje. Káva má jednoduchou přípravu a výtečnou chuť. Oceňuji našlehané mléko, které vypadá stejně jako na obrázku balení a přijatelnou cenu. Výhoda je že vydrží hodně dlouho a chuť je vždy čerstvá - to u mleté Více zdekávy nemáte - musíte pořád kupovat. Ideální pro ty, co si kávu dělají jen občas.

 

 

 

 

Tassimo Jacobs Café Crema XL 16 ks

848-1951-thickbox.jpgNabízí velké espresso s výtečnou krémou a bohatými ovocnými tóny a silnou krémovou pěnou, které vám zachutná, i když jste neustále v pohybu. S balením můžete připravit 16 nápojů po 215 ml.

 

O kapslích zákazníci na Heurece napsali:

Na kapslích oceňuji, že připraví silnou velkou kávu, obdobně jako z pákového kávovaru, co mám doma. Lahodná jemná chuť v Více zdedostatečném množství pro raní rozjezd pro náročný den. Idáelní pro ty, co nemají rádi picolo a hledají velký objem.

 

 

 

Nescafé Dolce Gusto Chococino 16 ks

Kapsle NESCAFÉ CHOCOCINO 16 ks k Dolce Gusto™ - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.Choccocino je nekávový nápoj - horká čokoláda, kterou ocení ti, kteří z nějakého důvodu nemohou kofein. Požitek opravdové čokolády je dosažen pomocí výběrových bobů. Obsah balení vystačí na přípravu 8 nápojů.


 

O kapslích zákazníci na Heurece napsali:

Dětem velmi chutná. Lahodná čokoláda, rozhodně stojí za to si ji občas připravit, je i lepší, než mnohdy dostanete v restauraci. Sladká je tak akorát, nic protivného, pěkně napění. Malou nevýhodou je Více zde
cena, ale pokud se pohlídají akce, tak to jde. Ostatně předem jsem věděla do čeho jdu.

 

 

 

Nescafé Dolce Gusto Espresso 16 ks

Dolce Gusto Espresso nabízí malý silný a intenzivní šálek kávy. Dokonalá pěna vzniká kombinací prvotřídní kávy a správného tlaku v kávovaru. Právě pěna vytváří čepičku, která pomáhá uchovat aroma a chuť samotné kávy. Balení vystačí na přípravu 16 šálků kávy.

 

O kapslích zákazníci na Heurece napsali:

Vyzkoušeli jsme téměř všechny druhy kávy a asi těžko se budeme vracet k obyčejné kávě. Je to prostě požitek. Kapsle Dolce Gusta jsou perfektní, téměř žádná příprava, káva je hned výborná, hrníčky seVíce zde nemusí ohřívat předem jako u klasických kávovaru, nemusí se čekat až se stroj připraví, zkratka je to okamžitě a vynikající.

 

 

 

Tassimo Jacobs Krönung Espresso 16 ks

Jacobs Krönung přináší silné, a zároveň skvěle vyvážené espresso s bohatými, ovocnými tóny, které jsou doplněné silnou krémovou pěnou vám zachutná, i když jste neustále v pohybu. Balení vystačí na přípravu 16 šálků kávy.

 

O kapslích zákazníci na Heurece napsali:

Jinak jsem spokojen, káva je aromatická a chuťově výborná. Tento výrobek nám velice vyhovuje,káva je dobrá a cena příznivá. Patří mezi mé oblíbené kapsle.Více zde

 

 

 

 

 

Máte další dotazy k výběru? Využijte náš online chat, rádi vám je zodpovíme.

Lidé si také přečetli

¨