Gril Tefal GC702D Optigrill + doprava zdarma

NÁŠ TIP AKCE Doprava zdarma Sleva: 1249

  • Výrobce: Tefal
  • Katalog. číslo: 45377
  • Hmotnost položky: 5.8 kg
  • Dostupnost: Skladem 12 ks
  • Běžná cena: 4999 vč. DPH, Ušetříte: 1249 (25 %)
  • Cena: 3750 vč. DPH
Cena: 3750 vč. DPH Běžná cena: 4999 vč. DPH
Počet: ks
Popis produktu

Gril Tefal GC702D Optigrill  + forma na hamburgry ZDARMA

 

Lis na hamburgery v hodnotě cca 399 Kč je ZDARMA SOUČÁSTÍ BALENÍ. Lis na hamburgery je vyroben z litého hliníku a díky jeho nepřilnavému povrchu vytvoříte vždy stejný a dokonale „upěchovaný“ hamburger. Manipulace s ním je jednoduchá a výsledkem je dokonale propečené maso.Vhodné do myčky

Dovoz Německo

Elektrický gril se senzorem na měření tloušťky a přizpůsobení teploty. Světelná kontrolka monitoruje průběh a stupně grilování, 6 programů (hamburger, drůbež, toasty/panini, klobásy, červené maso, ryby), Manuální režim s neměnnou teplotou pro grilování zeleniny podle chuti. manuální program snadná údržba: nepřilnavý povrch grilovací desky a odkapávací miska jsou vyjmutelné a omyvatelné v myčce displej mění barvu, zobrazí pokročilost/fáze pečení a zazní zvukový signál (od krvavého po dobře propečený)

Snadná údržba: nepřilnavý povrch grilovacích desek je snadno omyvatelný, navíc grilovací desky a odkapávací miska na šťávu vyjmutelné a omyvatelné v myčce nádobí. Displej mění barvu, zobrazí pokročilost/fáze pečení a zazní zvukový signál (od krvavého po dobře propečený) Nepřilnavý povrch grilovacích desek 600cm², pro 2 až 4 porce Extra velká vyjmutelná odkapávací miska na šťávu Příkon 2000W Náklon desek pro snadné odtékání tuku (7°) Izolovaný plášť a velké pohodlné držadlo pro bezpečnou manipulaci. Tlačítka a kontrolní panel na rukojeti pro lepší ergonomii a zřetelnost při použití.

Co nejjednodušeji:

Přístroj zapojit do sítě > zapnout ovládacím tlačítkem > budou se rozsvěcet jednotlivé nabídky > jednu vybrat zmáčknutím příslušného tlačítka > potvrdit OK > nechat být 4-7 min nahřát ( bez toho nelze začít ) > až bude nahřáto, sám dá vědět zvukovou signalizací > ZCELA otevřít víko ( až do krajní polohy- snímá senzor) > vložit potravinu > zavřít  - gril sám začne pracovat a sám si načte sílu potraviny > pak záleží na tom, jak hodně chcete mít např. maso propečené.

Ukončíte proces, když bude světelné kolo : žluté = krvavý, oranžové = středně propečené, červené = propečené, dále blikající červená = pokrm se udržuje v teple.

Vždy, když je barva dokončena, gril zvukově signalizuje a vy můžete proces ukončit. Pokud jej neukončíte, gril dál pokračuje k další barvě, až se dostane na konec a udržuje potravinu teplou.

Chcete-li grilovat další potravinu, JE JEDNO JESTLI TU SAMOU, NA TO SAMÉ NASTAVENÍ A JE JEDNO ŽE JE GRIL HORKÝ, MUSÍ se gril znovu předehřát!!! Pokud se postup nedodrží, gril opět padá do „Manuálu“…servis pak musí opět zkalibrovat.

TAKŽE :

Vyndat ugrilované maso > gril zavřít > po vteřině začnou zase blikat jednotlivé nabídky > zase jednu vybrat > potvrdit OK > NECHÁTE OPĚT NAHŘÁT ( doba už bude krátká, protože gril je horký ), gril se ozve zvukovou signalizací > ZCELA otevřít víko ( až do krajní polohy – snímá senzor ) > vložit potravinu > zavřít > gril začne zase sám pracovat a sám si načte sílu potraviny > pak zase záleží na tom, jak hodně chcete mít např. maso propečené….. a tak stále dokola.

Víko vždy otvírat až do krajní polohy ! Pokud jen nadzvednete a vložíte potravinu, gril dále nepracuje, jelikož senzor pohyb nezaznamená ! Zůstane svítit modře, nebo spadne do bílé= do manuálu.

CHTĚLI BYSTE VÍCE? V NABÍDCE MÁME TAKÉ OPTIGRILL + S VÍCE FUNKCEMI PRO VĚTŠÍ MOŽNOSTI PŘÍPRAVY JÍDEL! KOUPIT MŮŽETE ZDE!

Hodnocení zákazníků
¨