Proč vybrat nás?
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč
  • Vše skladem garantujeme
  • 90 výdejních míst po celé České republice
  • Exkluzivní zboží dovoz ze zahraničí
  • Bonus program pro registrované zákazníky

Adventní kalendáře

TOP Nejprodávanější

Adventní kalendáře
Cena:
Zboží označené jako

1

Nejlepší adventní kalendáře

I když je dnešní adventní kalendář s čokoládovými figurkami poněkud vzdálen původní tradici a celá historie jeho vzniku se v dnešní uspěchané době může zdát nepodstatná, vznikla nám tradice nová, kterou předáváme našim dětem takovou, jakou jsme ji zažili sami. Adventní kalendář pěkně malovaný, který za dvaceti čtyřmi okénky skrývá dvacet čtyři čokoládových figurek, které odměří adventní týdny až k vytouženému Štědrému večeru.

Adventní kalendář dnes

Tradice jsou pěkná věc, ale času je málo, peněz zřídka kdy dost a my potřebujeme adventní kalendář pro děti, pro souseda, pro pěknou kolegyni z práce a nejlépe i jeden pro sebe, jen tak z nostalgie. Jaké adventní kalendáře máme k dispozici? Pokud Vám jde jen o hezký obrázek a nějakou tu sladkost, jsou tu adventní kalendáře z nejnižší cenové kategorie s figurkami z kakové hmoty. Splní svůj účel? Naprosto. I takový adventní kalendář může trochu zlepšit atmosféru v kanceláři před koncem roku, kdy se nestíhají termíny a lidem se pod očima prohlubují modrá kola z nevyspání.

Pokud dáváte adventní kalendář svým dětem nebo dobrému známému, určitě chcete, aby byl z pravé čokolády. I takové adventní kalendáře máme ve své nabídce - vlastně tvoří jejich většinu. Adventní kalendář od zavedených značek jako je Milka, Lindt, Orion nebo Ferrero je vším, co by měl adventní kalendář mít - veselý a pěkný obrázek, a kvalitní a pravou čokoládu.

 

Adventní kalendáře špičkových značek

Krteček, Šmoulové, nebo děda Mráz nemusejí být tím pravým motivem, pokud chcete dát adventní kalendář šéfovi, životní lásce, nebo babičce se šlechtickými kořeny. Rozhodně se nedá říci, že by adventní kalendáře byly určeny jen pro děti, jak jsme již psali, s převánoční atmosférou má adventní kalendář spojený i kdejaký dospělý, a rád si tuto malou radost zopakuje.

Adventní kalendář například od švýcarských mistrů čokolády Lindt svým vkusným grafickým zpracováním a špičkovou čokoládou odkazuje k solidním základům starého světa a poctivé práci mistrů svého řemesla.

Nezaujaly vás adventní kalendáře? Podívejte se na vánoční kolekce, vánoční cukrovinky a sladkosti na Mikuláše.